Ktunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

0

Ktunnel istediğiniz herhangi bir yasaklı siteye kolayca girebilmenizin en kolay yollarından biridir. Ktunnel tamamen vekil yani aracı bir web sitesidir. Bu web sitesi sizin ve giriş yapmak istediğiniz site arasında bir köprü vazifesi görür. Kısacası size güvenli bir bağlantı oluşturur ve sizin bu yöntem sayesinde istediğiniz tüm yasaklı sitelere giriş yapmanıza olanak tanır.

Ktunnel tamamen ücretsiz bir servistir ve kullanılmasına herhangi bir sakınca olmadığı gibi sınırlama yada hattınıza yansıtılabilecek ücret de bulunmamaktadır. Peki, Ktunnel ile istediğimiz tüm sitelere hem gizlice (giriş yaptığınızda sizin IP adresiniz görünmez.) hem de sınırsız olarak nasıl girebiliriz? Öncelikle web tarayıcınızı açıp normal bir internet sitesine gider gibi Ktunnel.com internet adresine giriş yapın.

Daha sonra sitenin ortasında yer almakta olan adres boşluğunu kullanarak giriş yapmak istediğiniz web sitesini yazın. Dilerseniz alt kısımda yer alan seçenekler ile çerezleri devre dışı bırakma gibi gelişmiş seçenekleri de kullanabilirsiniz. İstediğiniz adresi yapıştırıp veya elle yazarak Enter tuşuna basınca hemen o siteye engelli olsa dahi kolayca girebileceksiniz.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Bilgisayarınız, mobil cihazlarınız veya tabletleriniz DNS ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? DNS Ayarları Değiştirme internet adresi olarak sizlere hem cihazlarınızın DNS ayarlarını nasıl güncelleyebileceğinizi hem de kullanımda olan en son güncel DNS adreslerini sunuyoruz. Web sitemizle birlikte artık hiçbir cihaz için DNS değiştirme işlemi size daha fazla sorun olamayacaktır.