Proxtik ile Yasaklı Sitelere Giriş

0

Yasaklı bir internet sitesine giriş yapabilmeniz için hali hazırda hemen kullanacağınız birçok program ve yöntem mevcut. Bu yöntemlerden biri de Proxy sitelerini kullanarak erişime engellenmiş ve normal şekilde giriş yapamadığımız sitelere vekil sunucu siteleri aracılığıyla ulaşmaktır. Genellikle birçok kişi bu proxy sitelerinin tanımını bilmese bile internet kullanımı sırasında defalarca kez kullanarak yasaklı sitelere giriş yapıyor. Proxtik’de tamamen Türkler tarafından oluşturulmuş bir proxy sitesidir.

Proxtik’i diğer servislerden ayıran en önemli özellik tamamen bir Türk girişimi olması ve uzun süredir aktifliği ile artık sayısız kullanıcının güvenini kazanmış olmasıdır. Kullanıcı dostu bir arayüz ve Türkçe açıklamalar sayesinde Proxtik ile herhangi bir yasaklı internet sitesine giriş yapmak çoğu zaman sandığınızdan daha kolay olabilir.

Proxtik ile yasaklı internet sitelerine giriş yapmak için öncelikle ilk adımda proxtik.com internet adresi üzerinden Proxtik’e ulaşın. Daha sonra varsayılan olarak tanımlanmış Google.com internet adresi yazan yere girmek istediğiniz internet adresini yazın. Ardından dilerseniz “Git” butonunu kullanarak dilerseniz de klavyeniz üzerinden Enter komutuna basarak giriş yapmak istediğiniz internet sitesine girebilirsiniz.
Proxtik sizi yalnızca engelli sitelere sokma konusunda etkili bir site değildir. Yapacağınız giriş işlemlerinin tamamını farklı sunuculardan gerçekleştirdiği için sizi internet dünyasında tamamen anonime çevirir ve böylece IP adresiniz karşı taraftaki kullanıcılar veya yöneticilere görünmez. Bu sayede çok daha güvenli ve hızlı şekilde güvenlik sorunu duyduğunuz internet sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Bilgisayarınız, mobil cihazlarınız veya tabletleriniz DNS ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? DNS Ayarları Değiştirme internet adresi olarak sizlere hem cihazlarınızın DNS ayarlarını nasıl güncelleyebileceğinizi hem de kullanımda olan en son güncel DNS adreslerini sunuyoruz. Web sitemizle birlikte artık hiçbir cihaz için DNS değiştirme işlemi size daha fazla sorun olamayacaktır.