Windows 7 ile Yasaklı Sitelere Giriş

0

Yasaklı siteler ve erişime engellenmiş web sayfaları artık internetimizin vazgeçilmez bir gerçeği. Her ne kadar internet özgür bir ortam olursa olsun mutlaka sınırsız özgürlüğü sınırlamaya çalışacak olan bir şeyler etrafımızda vardır. Çoğu zaman bir internet sitesi topluluk olarak zararlı kabul edildiğinde bu internet sitesi hemen bir karar ile normal yollardan girişe engellenir. Tabii Windows 7 ile yasaklı sitelere giriş yapmak çoğu zaman sandığınızdan daha da kolay olabilir. Windows 7 işletim sistemi kullanıcılarının Windows 7 ile yasaklı sitelere giriş yapabilmeleri için günümüzde popüler olarak kullanılan 4 farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerin tümüne aşağıda yer verdik ve size en kolay görünen yöntemi seçmenizi istiyoruz.

1.Windows 7 DNS Ayarları ile Yasaklı Sitelere Giriş

Windows 7 Kullanıcılarının çoğunun kullanmayı tercih ettiği başlıca yöntemlerden biri de DNS değiştirerek yasaklı sitelere giriş yöntemidir. Bu yöntemin uygulanması son derece pratik olduğu gibi sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bu işlem için öncelikle yasaklı sitelere giriş dns adreslerine ihtiyacınız olacaktır. Bu ayarlara dilerseniz web sitemiz içerisinden erişebilirsiniz. Eğer Windows 7 içerisinde DNS ayarları değiştirmeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu başlık altında yer alan konudan yardım alabilirsiniz.

2.Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Şayet DNS gibi birçok kişinin eski moda olarak tanımladığı yöntemlerle uğraşmak istemiyorsanız artık günümüzün yükselen teknolojisi vpn ve proxy yasaklı sitelere giriş programlarını deneyebilirsiniz. Web sitemizin içerisinden yasaklı sitelere giriş programları başlığını kontrol ederek hangi programların size bu konu hakkında yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz.

3.Proxy Yasaklı Sitelere Giriş Siteleri

Eğer bilgisayarınızın ayarları üzerinde herhangi bir oyanama yapmadan yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız Windows 7 yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz son derece etkili bir yöntem olan proxy siteleri bulunuyor. Bu web sitelerini kullanarak bilgisayarınız üzerinde hem hiçbir işlem gerçekleştirmezsiniz hem de aynı zamanda tamamen anonim ve gizli IP adresi ile internet üzerinden sörf yapabilirsiniz.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Bilgisayarınız, mobil cihazlarınız veya tabletleriniz DNS ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? DNS Ayarları Değiştirme internet adresi olarak sizlere hem cihazlarınızın DNS ayarlarını nasıl güncelleyebileceğinizi hem de kullanımda olan en son güncel DNS adreslerini sunuyoruz. Web sitemizle birlikte artık hiçbir cihaz için DNS değiştirme işlemi size daha fazla sorun olamayacaktır.