Yasaklı Sitelere Giriş Programları

0

Özgür bir ortam olmasına karşın internet üzerinden engellenen siteler her zaman olmuştur. Siteler kullanıcılara her ne kadar engellenecek olursa olsun internet kullanıcılarının bu konuda deneyeceği daima alternatif yöntemler ve bu yöntemleri kolaylaştıran programlar olmuştur. Yasaklı sitelere giriş konusunda da yine size yardımcı olabilecek birçok farklı program bulunmaktadır. Bu programlar sayesinde başka hiçbir yöntem ile uğraşmamanıza gerek kalmadan istediğiniz yasaklı sitelere kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.
Yasaklı sitelere giriş programları olarak piyasada birçok program bulunuyor fakat biz bu sayfa içerisinde ekibimiz tarafından sürekli olarak kullanılan ve çalıştığından kesinlikle emin olunan programları tanıtacağız.

1-Spotflux Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Spotflux, internet kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılan bir yasaklı sitelere giriş programıdır. Programı çalıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken bağlantılarınızı yasaklara takılmayacak şekilde ayarlamak için “Enable” seçeneğine tıklamaktır. Arından Spotflux sizin için karşınızda açılmayacak hiçbir internet sayfası bırakmayacaktır. Basit arayüzü ve tamamen kullanıcı dostu bir yazılım olan Spotflux deneyebileceğiniz en kullanışlı yasaklı sitelere giriş programları arasında yer alıyor.

2- Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield yasaklı sitelere giriş yapak için kullanılan en önemli yazılımlardan biridir. Sadece ülkemizde değil, tüm dünya içerisinde kullanılan bu yazılım sayesinde ileri dereceli engelleme uygulanan internet sitelerine bile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Programın hem ücretsiz sürümü hem de Pro özelliklerine sahip olabileceğiniz ücretli sürümü mevcut. Yine de ücretsiz sürümün işinizi fazlasıyla göreceğine emin olabilirsiniz.

3-UltraSurf Yasaklı Sitelere Giriş Programı

UltraSurf tıpkı bizim hükümetimiz gibi fazlasıyla ağır politikalarla insanların internet kullanımını sınırlandıran Çin’de kullanılmak üzere hazırlanmış olan bir yazılımdı. Çin’de sayısız kullanıcının internet özgürlüğünü kazandıran program daha sonradan tüm dünyaya yayıldı ve ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Tek bir tuş ile işi bitirmek ve yasaklı sitelerin tümüne erişmek isteyenler için UltraSurf gerçekten önemli bir yazlım.

4-Hola Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hola, yine birçok kullanıcının tek taşka iki kuş vurmak istediği yazılımlardan biri. Hola size yasaklı sitelere girme konusunda fazlasıyla yardımcı olduğu gibi aynı zamanda da internet bağlantınızı daha da hızlandıracak bir modül de sunuyor. 32 ve 64 bit bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor olması ve elbette ücretsiz olması Hola’yı oldukça kullanışlı bir yasaklı sitelere giriş programı yapıyor.

5-ZenMate Yasaklı Sitelere Giriş Programı

ZenMate aslında tam olarak bir yasaklı sitelere giriş programı değil. O daha çok internet tarayıcınızın üzerine kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz ve istediğiniz zaman yasaklı sitelere giriş yapmanız için tek tıkla proxy kullanmanıza yardımcı olan bir eklenti. Eklentiyi kolayca açıp kapatabiliyor olmanız size hız kaybı yaşamadan normal bağlantınıza geri dönme şansı tanıyor.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Bilgisayarınız, mobil cihazlarınız veya tabletleriniz DNS ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? DNS Ayarları Değiştirme internet adresi olarak sizlere hem cihazlarınızın DNS ayarlarını nasıl güncelleyebileceğinizi hem de kullanımda olan en son güncel DNS adreslerini sunuyoruz. Web sitemizle birlikte artık hiçbir cihaz için DNS değiştirme işlemi size daha fazla sorun olamayacaktır.