Yasaklı Sitelere Giriş Siteleri

0

Eğer yasaklı sitelere girmek için DNS ayarlarınızı değiştirmek istemiyorsanız ve bu yöntemi güvensiz buluyorsanız deneyeceğiniz daha farklı yöntemler de var. Bu popüler yöntemlerden biri de yasaklı sitelere giriş yapmak için kullandığımız proxy tabanlı sitelerdir. Bu web siteleri diğer birçok yönteme göre çok daha profesyonel bir kullanım deneyimi sunar ve gizlilik esasıyla çalışır.

Siz bir yasaklı siteye giriş sitesine giriş yapıp internet sitesini yazdığınızda o web sitesi sizin için farklı bir ülkeden o siteye giriş yapar ve sayfayı sizin kullanabilmeniz için size aktarır. Sonuç olarak siz hem tamamen güvenli ve IP adresi bulunmaz olursunuz hem de bu site sayesinde istediğiniz tüm web sitelerine sorunsuz erişebilirsiniz.
Yasaklı sitelere giriş için kullanılan birçok farklı web sitesi bulunuyor. Siz de aşağıda yer almakta olan yasaklı sitelere giriş sitelerini deneyerek yasaklı sitelere dilediğiniz gibi giriş yapabilirsiniz;

http://www.proxtik.com
http://www.ktunnel.web.tr
http://www.vtunnel.web.tr
http://www.yasaklisiteleregiris.web.tr
http://www.yasaklisiteleregiris.biz.tr

Paylaş :

Yazar Hakkında

Bilgisayarınız, mobil cihazlarınız veya tabletleriniz DNS ayarlarınızı nasıl değiştireceğinizi biliyor musunuz? DNS Ayarları Değiştirme internet adresi olarak sizlere hem cihazlarınızın DNS ayarlarını nasıl güncelleyebileceğinizi hem de kullanımda olan en son güncel DNS adreslerini sunuyoruz. Web sitemizle birlikte artık hiçbir cihaz için DNS değiştirme işlemi size daha fazla sorun olamayacaktır.